قیمت رنگ استخر برموکول

معرفی رنگ قدرتمند برموکول EHM EXTRA


رال های رنگ برموکول EHM EXTRA

توجه: رال های رنگ که با کد WP شروع میشوند برای سطوح بتنی هستند.

کدWhite Line WP9214: از این کدبرای طراحی کف استخر ها و رنگ آمیزی فونداسیون های صنعتی استفاده میشود.

کدLight Sky Blue WP9215: یک ترکیب بسیار محبوب از رنگ دانه های معدنی و آلی ، معمولا این کد باعث بزرگ تر نشان دادن استخر شما میشود.

کد Sky Blue WP9216: این رنگ اصلا کسل کننده نیست و میتونید به عنوان کد رنگ قوی و جون دار برای استخر های به عمق میانگین 2 متر استفاده کنید.

کد Royal Blue WP9217: این کد رنگ ترکیبی از رنگ های دو کد قبلی میباشد و ترکیبی پر رنگ تر از آنها میباشد برای بزرگ تر جلوه دادن استخر میتوان از این کد استفاده کرد.

کد Azure WP9218:فقط کافی است این رنگ را در یک روز روشن تحسین کنید که هیچ ابر ، باد نیست ، بلکه یک روز آفتابی آرام است. آن رنگ آسمان لاجوردی است.

کد Aqua Blue WP9219: بدون شک یکی از پرطرفدار ترین رنگ های آبی میباشد که علاوه بر بزرگ نشان دادن استخر مانع دیده شدن ذرات معلق در آب میشود.

کد Deep Aqua Blue WP9220: این کد پر عمق تر از کد قبلی میباشد و برای آب انبار های پرورش ماهی پیشنهاد میشود.

کد Oxford Blue WP9221: این کد همان سرمه ای تیره است که برای حوض ها و آب نما های کوچک پیشنهاد میشود.


قدرت چسبندگی بالا:از ویژگی های متمایز برموکول EHM EXTRA میتوان به میزان جذب بالای رنگ به سطوح بتونی اشاره کرد که به صورت کریستالی پیوند بسیار قوی و پایداری را ایجاد میکند.

:ضخامت رنگ ماستیک های برموکول با ایجاد لایه 2-3 میلی متری بسته به میزان جذب زیر سازی به راحتی با ایجاد لایه بر روی سطح از زبری و ناهمواری های بتن میکاهد.

پوشش بالا: به دلیل وجود رنگ دانه های اشباع و خمیری در ماستیک های برموکول تنها با یک لایه رنگ آمیزی میتوانید سطح زیرسازی را به طور کامل رنگ آمیزی کنید.

عدم حل شدن رنگ: مقاومت بسیار بالای و ضد آب سازی سازه بتنی به صورت 100 % به صورتی که رنگ در استخر های آب گرم هم حل نمیشود.

شرح کـالا بسته بندی قیمت
رنگ برموکول EHM EXTRA 10 Kg ناموجود
رنگ برموکول EHM EXTRA 25 Kg تماس بگیرید
رنگ برموکول EHM EXTRA 220 Kg تماس بگیرید
رنگ استخر فایبرگلاس 4 Kg تماس بگیرید
رنگ استخر فایبرگلاس 20 Kg تماس بگیرید